Hakkımızda
Üretimin her aşamasında toplam kalite politikası yürüten Beril Eşarpları Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanlarıyla, Müşteri Memnuniyetini önde tutan felsefesi ve yenilikçi yapısıyla, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir.

Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, müşterilerinin kültürel değerlerini göz önünde tutarak uygulanan başarılı üretim ve satış stratejilerinin sonucu, Beril Eşarpları'nın dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracatı da her geçen gün artmaktadır.

Beril Eşarpları, on beş yılı aşkın tecrübenin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kaliteli eşarp, fular, şal ve benzeri aksesuar ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmekte ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı,en zengin çeşitte ve üstün kalitede ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Bünyesinde Şehr-i Şal İstanbul, BonaSera ve RosaParks gibi sektörün bilindik markalarını barındıran Beril Eşarpları, gerek ürün yelpazesinin zenginliği gerekse üretim ve hizmet kalitesiyle her geçen gün markalarının gücünü arttırmaktadır.